Uniek en ruim 2 slaapkamer hoek-appartement ca. 180m² met meerdere terrassen gelegen op werkelijke AAA-locatie in het centrum van Antwerpen, op de Meir nabij de winkels, supermarkt, Wilde Zee, Schuttershofstraat, openbaar vervoer, leuke trendy restaurants, de gerenoveerde Handelsbeurs.
De ingang van het appartement is gelegen in een rustige doodlopende zijstraat.
Door de hoekligging van dit appartement geniet je langs 3 zijden van LICHTINVAL.
INDELING:
De veiligheidsdeur geeft u toegang tot de INKOMHAL met gastentoilet. Vooraan de grote en LICHTE leefruimte (ca. 60m²) op parket met groot overdekt TERRAS ca. 16m² waar u heerlijk kan genieten en waar U doorheen het hele jaar buiten kan zitten. Dit terras bevindt zich aan de kant van de Meir. Verder heeft u de open ingerichte KEUKEN voorzien van opbergkasten en toestellen (oven, microgolfoven, dubbele spoelbak, vaatwasmachine, etc.), aparte technische berging waar de aansluiting voor was- en droogmachine aanwezig zijn.
De nachthal geeft u toegang tot de 2 SLAAPKAMERS ca20m² en 16m², elk met een terras.
SLAAPKAMER 1 met ingemaakte kasten en een terrasje ca. 4m²
De MASTERBEDROOM is achteraan gelegen en is voorzien van een DRESSING en ensuite ingerichte BADKAMER met douche, ligbad, toilet en 2 lavabo's in een meubel.
Aansluitend een TERRAS achteraan ca. 7m² welke uitgeeft op de binnentuin.
De tweede slaapkamer kan gebruik maken van een douchekamer (welke momenteel gebruikt wordt als een vestiaire).
In het gebouw zijn er 2 autostaanplaatsen te koop aan €35.000/stuk
BIJZONDERHEDEN:
* Gelegen in het centrum van Antwerpen nabij alle faciliteiten
* Kwalitatief en duurzaam appartement, uitstekend onderhouden.
* Goed onderhouden recenter gebouw dd. 2006
* Mogelijkheid tot aankopen van 2 ondergrondse plaatsen aan €35.000/stuk
* Privatieve ruime kelderberging en gemeenschappelijke fietsenstalling
Wenst u meer informatie en/of een bezoek? Kijk snel op www.sorenco.be
Interesse in een SCHATTING van uw eigendom? Bel 03/ 281 08 08 of stuur een e-mail naar info@sorenco.be