Gebouw voor gemengd gebruik te koop € 1.375.000

2650 Edegem 3 2 446 m² 359 m²

Beschrijving

Modern polyvalent gebouw op centrale ligging met veel potentieel. Parking voor 4 wagens voor de deur. Vlotte verbinding naar centrum Antwerpen, Mechelen, Brussel. Handels gelijkvloers - volledig ingericht dameskapsalon met alle faciliteiten - klein terras voor de wachtende klanten. Het gelijkvloers kan volledig gescheiden worden van het duplex-appartement op eerste en tweede verdieping. Zowel via de aparte inkom als gescheide nutsvoorzieningen. Het kapperssalon is recent volledig gerenoveerd, maar na verkoop is er een bestemmingswijziging mogelijk. Het duplex-appartement met loftallure, heeft een riante leefruimte met volledig ingerichte open keuken, zitplaats met openhaard op gas. Veel lichtinval door de grote raampartij met driedubbele beglazing. Keramische vloerbedekking. Terras met een goede oriëntatie. Ruime slaapkamer met aansluitend een grote badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel en toilet. Indirecte verlichting. Moderne open trap naar de tweede verdieping, uitstekende ruimte te gebruiken als appartement met keuken, 2 slaapkamers, douchekamer en apart toilet. Gedeeltelijk onderkelderd en kruipruimte. Extra: het gebouw beschikt over 29 zonnepanelen en een laadpaal.

Gelijkvloers:
Moderne kapperssalon met centrale ontvangst, kapperstoelen, wasplaats, bureau, grote berging ca 8 mē, kitchinette,
toiletten. Rondom heen een mooie raampartij, achteraan een terras, heerlijk ontspannen
tijdens het wachten. Tuinhuis.
De bestemming van het handelspand kan gewijzigd worden.
Parking voor 4 ā 5 wagens, laadpaal.

1e Verdieping ca 115 mē (13,50x9)
Via een aparte ingang komen we in het appartement met loft-allures, mooi appartement met een volledig ingerichte keuken voorzien van alle toestellen. Zithoek met gasopenhaard, gezellige eethoek met open keuken, kookeiland en toestellen van Miele (inductie kookplaat, vaatwasser,
steamer, dubbele ijskast, warmeluchtoven en warmhoudplaat) dubbele wastafel en veel opbergruimte. Aansluitend bij een discrete buitenruimte.
Slaapkamer : ca 20 mē (5x3.88) op beige keramische tegel, rustig gelegen achteraan het gebouw - recent vernieuwde badkamer met inloopdouche met infrarood therapie, dubbele wastafel in kastmeubel met indirecte verlichting, toilet. Aansluiting wasmachine.

2e verdieping
Via een design trap betreden we de tweede verdieping, super als duplex-appartement en/of co-housing, ruimte met ingerichte keuken, 2 slaapkamers en een douchekamer met apart toilet. Terras ca 20 mē.

Kelder
Droog en met goede stahoogte. Deels 2 ruimte kelders ca 15 mē en 17 mē gebruikt als opslagruimte.
Overige gedeelte is kruipruimte.

Bijzonderheden:
- 29 zonnepanelen
- laadpaal
- uitstekende EPC B
- instapklaar gebouw - scheiding handelsgelijkvloers en appartement mogelijk

Pandgegevens

Uw kantoor

Hoofdkantoor Berchem
E: info@sorenco.be
T: +32 3 281 08 08
Kantoor Schilde
E: schilde@sorenco.be
T: +32 3 385 88 88
Kantoor Antwerpen
E: info@sorenco.be
T: 03 281 08 08
Brussel
E: info@sorenco.be
T: +32 2 731 81 10